Zamknij

Serwis używa plików cookies w celu identyfikacji i konfiguracji użytkownika, sesji, statystyk. Państwa dane osobowe mogą być przetwarzane. Więcej informacji dostępne TUTAJ.

Polish English German Russian

1.

Sklep internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną oraz hurtową za pośrednictwem sieci Internet.

2.

Wszystkie produkty oferowane w sklepie są  wolne od wad fizycznych i prawnych.

3.

Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie  złożenia zamówienia przez Klienta.  W przypadku zamówień hurtowych prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny. Istnieje możliwość negocjacji cen w przypadku zakupów hurtowych.


4.

Wszystkie  produkty wysyłane  są  z paragonem. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT , należy przy składaniu zamówienia zaznaczyć opcję Faktura Vat.

5.

Zamówiony towar dostarczamy wybraną przez Państwa formą wysyłki. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu.


6.

Możliwe są tylko formy płatności okreslone przy składaniu zamówienia.

7.

Czas relizacji zamówienia wynosi około 7 dni roboczych. W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu.

Powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu.

Zazwyczaj dostawa jest realizowana w ciągu 2-5 dni roboczych po wysyłce z naszego magazynu.

 

 

 

 

9.

Ustosunkowujemy się do reklamacji Klienta w terminie do 21 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Zgłoszenie żądania wymaga formy pisemnej.

10.

W przypadku gdy realizacja żądań wynikających z pozytywnie rozpatrzonej reklamacji Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, wszystkie koszty dostawy ponosi sklep.

11.

Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas złożenia zamówienia.

12.

Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

13.

Zwrot towaru jest mozliwy w ciągu 14 dni od daty otrzymania zamówienia po uprzednim zawiadomieniu sprzedawcy. Towar może być zwrócony jedynie jako nieuszkodzony oraz nieużywany w każdym przypadku z załączonym formularzem zwrotu towaru dostępnym na www.forbebe.pl/formularz . Zwrot towaru odbywa się na koszt kupującego.

 

 

 

 

 

 

 

kk