Zamknij

Serwis używa plików cookies w celu identyfikacji i konfiguracji użytkownika, sesji, statystyk. Państwa dane osobowe mogą być przetwarzane. Więcej informacji dostępne TUTAJ.

Polish English German Russian

KONTAKT:

TOLO Sp. z o.o., ul. Sandomierska 18 b, 37-400 Nisko

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel./fax. +48 (15) 841-45-50, tel. kom. +48 788-926-259, tel. kom. +48 609-839-771

 

Formularz


Imie i nazwisko
Adres email
Temat wiadomości
Tresc wiadomosci
Oblicz 2 + 7 + 7
Przepisz
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez TOLO Sp. z o.o. w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. W przeciwnym razie prosimy o kontakt telefoniczny.
Wyslij

 

Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Więcej informacji dostępne TUTAJ.

 

kk